Witam serdecznie na ścieżkach mojego tajemniczego ogrodu.. Na ścieżkach utkanych z marzeń, pasji i z tego co mi w duszy gra:-)

wtorek, 27 marca 2012

Powrót do korzeni

Jakieś trzy lata temu był taki moment (nawet całkiem długi), że nałogowo tworzyłam biżuterię z posrebrzaków, koralików Jablonexu i szkła. Potem mi to przeszło na rzecz tworzenia z materiałów z wyższej półki - srebra, minerałów, Swarków. Trwało to nawet jeszcze dłużej, jednak w pewnym momencie doszłam do wniosku, że jest to trochę zbyt kosztowne hobby (ja jestem jednak z tych, co na swoich wyrobach w żaden sposób nie potrafią zarobić;-/). Do srebra i minerałów wciąż wracam - ale tylko wówczas gdy robię coś dla rodziny, przyjaciół lub dla siebie.
Ostatnio jednak zamówiłam sporo charmsowych zawieszek - noi znów mnie wzięło na posrebrzaki:-) To taka mała próbka twórczości:

Piechotą do lata
Morskie opowieści

Kokardy i perły

Klucz do oliwnego gaju
W oliwnym gaju
Zakochane perły
Marzenie motyla

Niektóre z tych drobiazgów powędrowały już do galerii: można je nabyć w Ellefancie i Decomanufakturze.

4 komentarze:

 1. Wszystkie śliczne najbardziej chyba kokardy i perły:))) A posrebrzaki też są fajne do przetwarzania a przez to że tańsze, można ich więcej naprodukować tych różnych świecidełek:))

  OdpowiedzUsuń
 2. zakochane perły i w oliwnym gaju to moje faworyty,piękne!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie śliczne ale pierwsza najcuuuuuuuuuuudowniejsza:))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe rzeczy robisz, zajrzałam i już sama nie wiem co mi się najbardziej podoba... morskie opowieści, w oliwnym gaju, czy zakochane perły....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...