Witam serdecznie na ścieżkach mojego tajemniczego ogrodu.. Na ścieżkach utkanych z marzeń, pasji i z tego co mi w duszy gra:-)

wtorek, 24 kwietnia 2012

Szyciowo i pasmanteryjnie

 Ostatnio nie jest mi łatwo zmobilizować się do napisania jakiejś notki na blogu:) Pogoda piękna, wreszcie mamy wiosnę, kocham ten czas - kwitnące drzewa, pachnące powietrze, ćwierkające od rana ptaki, no i słońce!
Coś tam szyciowego międzyczasie jednak powstało - jest to etui na dokumenty. Jest to mój pierwszy wyrób tego rodzaju, uszyję jeszcze kolejne, choć z pewnością nie obejdzie się bez ulepszenia. Staram się wprawić w szyciu w takich drobnych elementach, bo przede mną do zrealizowania kilka większych projektów - przymierzam się do szycia zasłon i paru ciążowych ciuszków, bo już prawie w nic się nie mieszczę:-)
A skrzyneczka (a właściwie skrzynia - bo rozmiary ma naprawdę duże!) to ciąg dalszy moich porządków w szyciowych akcesoriach. Ozdobiona motywami kwiatowymi, bo nie mam żadnych serwetek, ani papierów z czymś bardziej zbliżonym do tematu. Ale na użytek własny może być:-)Ściskam Was mocno i dziękuję za wszystkie komentarze i miłe słowa!

7 komentarzy:

 1. cudnie wygląda pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie etui to fajny pomysł, a skrzyneczka jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. witaj maj
  czy tylko ten pierwszy
  witaj maju
  o tobie tyle wierszy
  i wszystkie radosne
  kochają majową
  kolorową wiosnę

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie i zapraszam po wyróżnienie!Za chwilę pojawi się post... papa

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne etui!!! Super kolorki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...