Witam serdecznie na ścieżkach mojego tajemniczego ogrodu.. Na ścieżkach utkanych z marzeń, pasji i z tego co mi w duszy gra:-)

niedziela, 27 lutego 2011

I znów niedziela

Niewiarygodne jak ten czas leci!! Dopiero była niedziela, a dziś znów niedziela - a jutro ciąg dalszy prozy życia, praca i odliczanie dni do weekendu. Ale pojutrze już marzec, a to mi pachnie wiosną... Cudownie. Już nie mogę doczekać się tych długich, ciepłych dni.

Tak trochę w "międzyczasie" uszyłam kolejne zapachowe woreczki. Znajdą swoje miejsce w świeżo uporządkowanych szafach z ubraniami (ponad pół soboty mi na tym zleciało...). Swoją drogą udało mi się kupić jakąś fantastyczną mieszankę zapachową - ma aromat earl greya:-)

A poza tym... coś szalenie miłego i zaskakującego się w moim życiu przytrafiło.. pochwalę się niebawem, bo jest kilka osób, którym jednak wolałabym powiedzieć o tym osobiście - zanim przeczytają na blogu;-)


Serdecznie pozdrawiam Was, Drodzy Goście:-)
- Trudno porównywać mnie do wygranej w totka.
- Masz rację. Jesteś czymś o niebo lepszym.
S. Meyer "Zmierzch"


4 komentarze:

 1. I mnie czas przelatuje z prędkością bolidu Formuły1. Nie nadążam. Z jednej strony cieszę się, ze zima już się kończy, ze wiosna za pasem, z drugiej...kolejny rok życia minął tak szybko. Dziękuję za odwiedziny, miło, że chcesz do mnie zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas ma to do siebie, że ... umyka, prawie spod nóg... Ale to co ze sobą przynosi cieszy tak bardzo, że to umykanie nie jest już tak dokuczliwe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za udział w moim candy i odwiedzinki na blogu.Miło mi:)
  Serduszka bardzo ładne...podobają mi się:)
  Ciepło pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie maluskie serduszka, a jak jeszcze pachna to juz w ogole bomba.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...