Witam serdecznie na ścieżkach mojego tajemniczego ogrodu.. Na ścieżkach utkanych z marzeń, pasji i z tego co mi w duszy gra:-)

poniedziałek, 28 marca 2011

Czas na herbatę

I znów wprawki w decu. Na planie pierwszym herbaciarka i moje pierwsze próby z pastą strukturalną i szablonami. Zastosowałam je na rogach, przyznam szczerze, że nie do końca umiałam poradzić sobie z chropowatą powierzchnią pasty i sporo namęczyłam się przy tych złoceniach, żeby efekt wyglądał na "zamierzony". W końcu zostawiłam je takie lekko przecierane, a obrysowanie głównego motywu zrobiłam już złotą farbą konturową, którą też trochę przyciemniłam i pocieniowałam.

A poniżej - zeszyt - pamiętnik. Pomalowany wielokrotnie, udekorowany i lakierowany. Marzyłam o czymś takim;-) pamiętnik piszę odkąd pamiętam i jakoś z biegiem lat wcale nie mam ochoty, by przestać. Pozwala mi to wyciszyć emocje, uporządkować je i nabrać dystansu do wielu spraw. Wpisuję tam myśli, ulubione wiersze czy teksty piosenek - wszystko co mi w duszy gra. A poza tym skończyłam dziennikarstwo i to jest też jakiś sposób dla mnie by się wyżyć literacko:-)Pozdrawiam wiosennie!

9 komentarzy:

 1. , sweet, nice...

  http://uhooi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze są, romantyczne i kobiece

  Biżuterii na blogu udaje, że nie widzę, bo jestem uzależniona od świecidełek, zwłaszcza takich pięknych :D :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie od góry doczytałam dotąd. Wspaniałe prace decu i ten pamiętnik, bardzo mi to Ciebie przybliżyło. Ja nie piszę teraz, ale wciąż mam swoje stare :) Mam też pytanie:
  Z czego jest jego okładka?

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie dziękuję, każde dobre slowo dodaje mi skrzydeł!
  Jomo- to zwykły zeszyt w większym formacie w twardej oprawie, którą kilkakrotnie pomalowałam farbą akrylową i zrobiłam na tym decu.
  Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odpowiedź! Nigdy nie kładłam farby na tekturową okładkę ale teraz ... to się zmieni :). Dzięki!!
  Buziole :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...