Witam serdecznie na ścieżkach mojego tajemniczego ogrodu.. Na ścieżkach utkanych z marzeń, pasji i z tego co mi w duszy gra:-)

piątek, 28 grudnia 2012

Karteczki trzy

Ależ mi żal, że Święta już minęły... Tyle oczekiwań, a tu lada chwila i czas przeszły.  Jak co roku - było ciepło, rodzinnie i choć czasami nie było czasy na zaczerpnięcie tchu z natłoku (i gości:-)), to jednak jest to ten czas, za który zawsze czekam z ogromnym utęsknieniem..:-)

A dziś przedstawiam trzy scrapowe karteczki. Pisałam o tym nie raz - scrapowanie to zdecydowanie nie mój żywioł i muszę włożyć sporo energii, żeby sklecić coś, co ma ręce i nogi, ale mam nadzieję, że wyszło mi coś sensownego..:-) Karteczki będą dołączone do WOŚPowych serduszek, które też niebawem pokażę.3 komentarze:

 1. Prześliczne karteczki : ))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić.
  Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana wszystkiego co sobie zamarzysz, życzę Ci na ten Nowy 2013 Rok. Dziękuję serdecznie za życzenia i pamięć!papa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...